Ewa
null

Mieszkanie na wynajem
Warszawa, Śródmieście
60
m
2

2500
00
/MC
41
67
/m
2
/MC
3 pokoje
4 piętro
4-piętrowy budynek
Już dostępne
Dobrze skomunikowane
Kuchnia
Kuchnia z oknem
Domofon
Monitoring
Odremontowany budynek
Sofa
Lodówka
Telewizor
Internet
Prysznic
Wyposażenie kuchni
Mieszkanie ok 60 m kwadr, otwarta kuchnia z jadalnią ( z wyjściem na balkon od podwórka), łazienka z prysznicem, duży pokój z wyjściem na loggie od ulicy Długiej, mniejszy pokój z widokiem na Długą IV piętro, jeden sąsiad na piętrze. Wewnętrzne ogrodzone podwórko, z ogrodem i ławkami. Teren w pełni ogrodzony, z portierem na terenie budynku. Umeblowane, kuchnia w pełni wyposażona. Niestety, nie mogę znaleźć zdjęć mniejszego pokoju z wbudowanymi szafami wnękowymi. Mieszkanie może zostać pokazane, wcześniej ustalając termin. Blisko przystanek autobusowy, niedaleko do metra Arsenał, w pobliżu sklepy spożywcze i restauracje, a także szkoła podstawowa i 4 przedszkola. Cena: 2500 zł ( w cenie czynsz, ciepła i zimna woda, ogrzewanie, śmieci, szybki internet bezprzewodowy) + prąd i gaz według licznika Do wynajęcia od 1 maja, miesięczna kaucja, miesięczny okres wypowiedzenia.

Korzystamy z plików cookies i podobnych technologii w celu zwiększania jakości usług, prowadzenia statystyki oraz dostosowywania treści marketingowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.

Klikając OK wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów w calach prowadzenia statystyki oraz dostosowywania tresći marketingowych zgodnie z Polityką Prywatności. Jezeli chcesz nie wyrażać tej zgody lub ograniczyć jej zakres kliknij Ustawienia.