Martyna
null

Lokal użytkowy na wynajem
Śrem
47
m
2

2100
00
NETTO/MC
44
69
/m
2
NETTO/MC
2 pomieszczenia
2 piętro
2-piętrowy budynek
Łazienka na wyłączność
Miejsca post.
Klimatyzacja
Domofon
OFERTA Oferuję do wynajęcia lokal biurowy przy ulicy Nadbrzeżnej o powierzchni 47m2 położony na ostatnim- 2 piętrze kamienicy oddanej w 2010 roku. Lokal dwupoziomowy, składa się ze słonecznej, otwartej przestrzeni z zabudową meblową (w tym zabudowana lodówka), wolnostojącą mikrofalówką oraz łazienką z w-c i prysznicem. Osobna, wydzielona część gospodarcza do zmywania naczyń oraz segregacji śmieci. Do lokalu przynależy balkon z widokiem na dziedziniec kamienicy. Wejście na antresolę drewnianymi schodami. Lokal do samodzielnego wyposażenia. Na obu poziomach zamontowany system klimatyzacji. Reprezentacyjna klatka schodowa. Możliwość zamieszczenia logo na tablicy przy wejściu do klatki schodowej. W sąsiedztwie budynku miejsca parkingowe. LOKALIZACJA Nadbrzeżna to z jednej strony sąsiedztwo terenów zielonych i piękne widoki, z drugiej natomiast bliskość centrum miasta. W najbliższym otoczeniu znajduje się market spożywczo- przemysłowy. W kamienicy mieści się restauracja, przychodnia oraz optyk. OPŁATY Kwota najmu 2100 zł brutto Opłaty eksploatacyjne 108,10zł- w tym śmieci oraz zarządzanie Prąd, gaz i woda wg. zużycia Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu

Korzystamy z plików cookies i podobnych technologii w celu zwiększania jakości usług, prowadzenia statystyki oraz dostosowywania treści marketingowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.

Klikając OK wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów w calach prowadzenia statystyki oraz dostosowywania tresći marketingowych zgodnie z Polityką Prywatności. Jezeli chcesz nie wyrażać tej zgody lub ograniczyć jej zakres kliknij Ustawienia.