Marcin
null

Pokój na wynajem
Warszawa, Targówek
10
m
2

850
00
/MC
85
00
/m
2
/MC
1 pomieszczenie
1 piętro
10-piętrowy budynek
Wynajmę pokój (ok.10 m kw.) w mieszkaniu 3-pokojowym (bez właściciela). Mieszkanie znajduje się przy ul. Kuflewskiej na Targówku, na 1-szym piętrze. Za oknem jest bardzo dużo zieleni. W mieszkaniu są jeszcze dwa inne pokoje. Obecnie wynajmują je pracujące, sympatyczne osoby. Części wspólne mieszkania to kuchnia , łazienka i duży przedpokój z dwiema pakownymi szafami. W pobliżu jest wiele sklepów (w tym otwarte 24/h), teatr, przystanki autobusowe. Dogodny dojazd do Metra. Czynsz za miesiąc za pokój wynosi 850 zł. Pozostałe opłaty to media według liczników (woda, gaz, prąd) i śmieci - do podziału na wszystkich lokatorów. Kaucja w wysokości czynszu za 1 miesiąc, płatna przy podpisaniu umowy, do zwrotu po rozliczeniu mediów za ostatni miesiąc i pokryciu ew. szkód. Zapraszam do oglądania. Preferuję kontakt mailowy. Nie zawsze mogę odebrać telefon.

Korzystamy z plików cookies i podobnych technologii w celu zwiększania jakości usług, prowadzenia statystyki oraz dostosowywania treści marketingowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.

Klikając OK wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów w calach prowadzenia statystyki oraz dostosowywania tresći marketingowych zgodnie z Polityką Prywatności. Jezeli chcesz nie wyrażać tej zgody lub ograniczyć jej zakres kliknij Ustawienia.