Piotr
null

Mieszkanie na wynajem
Warszawa, Mokotów
60
m
2

3490
00
/MC
58
17
/m
2
/MC
3 pokoje
4 piętro
5-piętrowy budynek
Już dostępne
Dobrze skomunikowane
Kuchnia
Wysokie sufity
Domofon
Odremontowany budynek
Oświetlenie
Łóżka
Lodówka
Biurko
Prysznic
Krzesła
Wyposażenie kuchni
Ostatni apartament w wyjątkowej lokalizacji! CIAŁKIEM UROKLIWE MIESZKANKO! Do wynajęcia śliczne mieszkanie 3 pokojowe ok. 60 m2., bez balkonu i piwnicy, ale za to umeblowane. Lokalizacja: Mokotów, Al. Niepodległości, 3min. od stacji metra POLE MOKOTOWSKIE. Tuż obok uczelnie: SGH, SGGW, Politechnika Warszawska oraz dom studencki SABINKI z fajnymi imprezami. Rok budowy: 1953 r, budownictwo z cegły. Mieszkanko znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowej kamienicy. Kamienica jest wyremontowana i docieplona. Możliwy bezpłatny dostęp do strychu ok.200 m2. Mieszkanie jest jasne, czyste i słoneczne. Czyste, wyremontowane klatki. Nowe okna PCV wychodzą na wschód i zachód. Własny parking z ładnym ogródkiem. Brama na pilota. Czynsz: 3990 zł. do czynszu należy doliczyć opłaty za wodę, gaz, prąd, wywóz śmieci. OGRZEWANIE BEZPŁATNIE. Do dyspozycji strefa relaksu! Kontakt: ambic@ambic.net Zapraszam do kontaktu! Dodatkowe informacje pod numerem 504 999 370 do godz. 20.00

Korzystamy z plików cookies i podobnych technologii w celu zwiększania jakości usług, prowadzenia statystyki oraz dostosowywania treści marketingowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.

Klikając OK wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów w calach prowadzenia statystyki oraz dostosowywania tresći marketingowych zgodnie z Polityką Prywatności. Jezeli chcesz nie wyrażać tej zgody lub ograniczyć jej zakres kliknij Ustawienia.