Co:Spot Office and Coworking
Coworking - Przestrzeń coworkingowa na wynajem
Łódź - Śródmieście

Coworking - Przestrzeń coworkingowa do wynajęcia, Łódź, Śródmieście
Co:Spot Office and Coworking to - obok biura serwisowego - przestrzeń coworkingowa na wynajem, która położona jest w Łodzi przy ulicy Zachodniej 70. Dojazd możliwy jest samochodem, autobusem i tramwajem. Dostępne są dedykowane miejsca parkingowe. Co:Spot Office and Coworking posiada sale konferencyjne, szafki zamykane na kluczyki, klimatyzację, szybki Internet, ekspres do kawy oraz drukarkę. Co:Spot Office and Coworking umożliwia całodobowy dostęp, udział w eventach, jak również możliwość organizowania własnych eventów.

Korzystamy z plików cookies i podobnych technologii w celu zwiększania jakości usług, prowadzenia statystyki oraz dostosowywania treści marketingowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.

Klikając OK wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów w calach prowadzenia statystyki oraz dostosowywania tresći marketingowych zgodnie z Polityką Prywatności. Jezeli chcesz nie wyrażać tej zgody lub ograniczyć jej zakres kliknij Ustawienia.