Kraków - Gdzie szukać mieszkania na wynajem?

Kraków - Gdzie szukać mieszkania na wynajem?

Tomasz Bogusz

Kraków jest jednym z najpiękniejszych i najchętniej odwiedzanych miast Polski. Jest ponadto prężnym ośrodkiem akademickim, kulturalnym i biznesowym. Z tych względów wiele osób szuka mieszkania do wynajęcia w Krakowie. W niniejszym artykule znajdziesz miejsca w Internecie, które mogą okazać się cennymi źródłami ogłoszeń mieszkań do wynajęcia w Królewskim Mieście.

mapawynajmu.pl

mapawynajmu.pl to serwis specjalizujący się w prezentowaniu ogłoszeń wynajmu nieruchomości w Polsce, w tym w szczególności mieszkań do wynajęcia w Krakowie.

Serwis umożliwia wyszukiwanie dodanych ogłoszeń na mapie z dokładnym wskazaniem lokalizacji. Ponadto ogłoszenia mogą zawierać wskazanie szczególnych zalet oraz wyposażenia dostępnego w mieszkaniu dla najemców.

Aby zobaczyć obecnie dostępne ogłoszenia mieszkań do wynajęcia wejdź na mapawynajmu.pl / Mieszkania na wynajem.

Serwisy z ogłoszeniami nieruchomości

Oprócz mapawynajmu.pl w Internecie dostępnych jest szereg serwisów dedykowanych polskiemu rynkowi nieruchomości, w których można wyszukiwać mieszkania do wynajęcia w Krakowie.

W szczególności warto zwrócić uwagę na:

Serwisy z ogłoszeniami ogólnymi

Poszukując mieszkanie do wynajęcia w Krakowie, oprócz serwisów dedykowanych nieruchomościom, warto również zwrócić uwagę na serwisy ogólne, które również zawierają ogłoszenia z rynku nieruchomości. Szczególną uwagę należy zwrócić na:

Facebook Marketplace

Od pewnego czasu Facebook umożliwia w Polsce zamieszczanie ogłoszeń najmu mieszkań poprzez Facebook Marketplace.

Na Facebook Marketplace dostępne są również ogłoszenia z mieszkaniami do wynajęcia w Krakowie. Aby je obejrzeć wejdź na facebook.com / Marketplace / Mieszkania na wynajem / Kraków.

Dedykowane grupy na Facebook'u

Facebook zawiera wiele grup dedykowanych wynajmowi nieruchomości w Krakowie, na których nierzadko można znaleźć ogłoszenia niedostępne w innych źródłach. Warto się im przyjrzeć.

Grupy otwarte, które nie wymagają członkostwa w celu przeglądania ogłoszeń:

Grupy zamknięte, które wymagają członkostwa w celu przeglądania ogłoszeń: